Udostępnij
Tweetnij

iOS 16.4 beta wprowadza na iPhone’ach wsparcie dla Google Fi 5G

iOS 16.4 beta dodaje wsparcie dla łączności z sieciami nowej generacji u kolejnego wirtualnego operatora. Tym razem jest to Google Fi 5G. Użytkownicy, którzy zainstalowali poglądowe oprogramowanie na iPhone’ach, raportują o dostępności usługi na iOS 16.4 beta. W finalnej aktualizacji też go nie zabraknie.

iOS 16.4 beta to poglądowe oprogramowanie dla iPhone’ów udostępnione do testów wcześniej w tym tygodniu. Apple wprowadziło w tym uaktualnieniu sporo nowości. Na liście jest także wsparcie dla Google Fi 5G, o czym jednak głośno się nie mówi. Wsparcie dla usługi zostało dostrzeżone przez testerów.

iOS 16.4 beta iPhone Google Fi 5G
foto: Reddit/u/Davidluski

Google Fi działa na iPhone’ach nie od dziś, ale do tej pory dostępność sieci komórkowej była ograniczona jedynie do łączności LTE. Użytkownicy telefonów Apple, którzy zainstalowali iOS 16.4 beta, raportują o dostępności opcji 5G. Widać to na załączonym wyżej zrzucie ekranowym, który został udostępniony przez jednego z użytkowników serwisu Reddit.

Google Fi 5G na iPhone’ach tylko w iOS 16.4 beta

Użytkownicy iPhone’ów chcący skorzystać z Google Fi 5G muszą mieć zainstalowane poglądowe oprogramowanie iOS 16.4 beta. Wsparcie dla tej usługi w starszych wersjach systemu nie jest oferowane. Tak więc finalnie zmieni się to u wszystkich, gdy Apple udostępni sfinalizowane uaktualnienie. To powinno nastąpić w okolicy końca marca lub w kwietniu.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla aplikacji Spotify

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij