Udostępnij
Tweetnij

iOS 16.2 i iPadOS 16.2 rozwiązują liczne problemy z zabezpieczeniami

iOS 16.2 i iPadOS 16.2 są już dostępne. Aktualizacja dla iPhone’ów oraz iPadów wnosi nowe funkcje. Na tym jednak nie koniec, bo Apple wprowadziło także liczne poprawki bezpieczeństwa, które rozwiązują problemy ze znalezionymi lukami. W aktualizacjach iOS 16.2 i iPadOS 16.2 takich patchy jest ponad trzydzieści.

iOS 16.2 i iPadOS 16.2 to większe uaktualnienia, które Apple udostępniło wraz z aktualizacją macOS 13.1 Ventura. Software wprowadza nowe funkcje. Okazuje się również, że rozwiązuje liczne problemy powiązane z bezpieczeństwem. Oprogramowanie dodaje patche dla kilkudziesięciu różnych błędów powiązanych z zabezpieczeniami.

Oficjalny wykaz zmian opublikowany przez Apple mówi o tym, że iOS 16.2 i iPadOS 16.2 rozwiązują ponad 30 różnych problemów z bezpieczeństwem. Dotyczą one kernela, WebKit czy sterowników graficznych. Następnie mamy poprawki dla aplikacji Safari, Pogoda, Zdjęcia oraz innych. Te same patche udostępniono w aktualizacjach z numerkiem 15.7.2.

Poprawki z iOS 16.2 i iPadOS 16.2 dostępne dla wszystkich

Apple udostępniło aktualizacje do iOS 16.2 oraz iPadOS 16.2 dla wszystkich użytkowników zgodnych urządzeń wczoraj wieczorem. Można je pobrać udając się do sekcji Ustawienia, Ogólne i Uaktualnienia. Jeśli jeszcze ich nie zainstalowaliście, to gorąco do tego zachęcamy. Na szczęście żadna z dziur nie jest jeszcze otwarcie wykorzystywana przez hakerów, ale wkrótce może to ulec zmianie.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla słuchawek AirPods Pro

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij