Udostępnij
Tweetnij

iOS 16 beta 8 już jest. Apple udostępnia nową aktualizację dla iPhone’ów

iOS 16 beta 8 to najnowsza aktualizacja poglądowa dla iPhone’ów. Apple pomału kończy program pilotażowy nowego software. Publiczna premiera planowana jest na przyszły miesiąc. W najnowszej wersji nie liczmy na nowości. Przy okazji iOS 16 beta 8 udostępniono również publicznym testerom.

iOS 16 beta 8 to najnowsza aktualizacja poglądowego oprogramowania dla iPhone’ów, nad którym Apple pomału kończy prace. Publiczna premiera ma odbyć się w przyszłym miesiącu. Dokładny termin poznamy w trakcie najbliższej konferencji, która ma odbyć się 7 września. Na nowości w najnowszej wersji poglądowej nie liczmy.

iOS 16 beta 8 aktualizacja Apple iPhone

Apple obecnie jest na etapie optymalizowania oraz usuwania błędów. Dlatego w iOS 16 beta 8 nie ma co liczyć na nowości. Ten etap mamy już za sobą. Firma skupia się na dopracowaniu finalnej aktualizacji, którą wkrótce planuje udostępnić dla wszystkich użytkowników iPhone’ów. Co nastąpi w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Apple udostępniło iOS 16 beta 8 dla wszystkich

iOS 16 beta 8 Apple najpierw udostępniło deweloperom aplikacji. Tym razem publiczni testerzy na tę samą kompilację oprogramowania nie musieli czekać zbyt długo. W tym przypadku jest to szóste wydanie testowe, bo tym pierwszym było trzecie deweloperskie. Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na wrześniową aktualizację dla wszystkich właścicieli iPhone’ów.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij