Udostępnij
Tweetnij

iOS 15.6.1 do pobrania. Co nowego w aktualizacji dla iPhone’ów?

iOS 15.6.1 to najnowsza aktualizacja oprogramowania dla iPhone’ów. Co nowego tu znajdziemy? Nie są to nowości czy nowe funkcje, a poprawki znalezionych błędów. Apple załatało tu również luki związane z zabezpieczeniami. Tym bardziej z instalacją aktualizacji iOS 15.6.1 lepiej się długo nie wstrzymywać.

iOS 15.6.1 to najnowsza aktualizacja dla iPhone’ów, którą udostępniło Apple. Nowości tu nie znajdziemy, bo te czekają na duże uaktualnienie z numerkiem 16. Tym razem firma skupiła się na usunięciu błędów, które znaleziono w oprogramowaniu. Zobaczmy, co nowego tu znajdziemy. Wykaz zmian widoczny jest poniżej.

Aktualizacja iOS 15.6.1 – co nowego / nowości

To uaktualnienie zawiera ważne poprawki zabezpieczeń i jest zalecane dla wszystkich użytkowników.

Informacje na temat zawartości uaktualnień Apple związanej z zabezpieczeniami można znaleźć pod tym adresem.

aktualizacja iOS 15.6.1 co nowego nowości Apple iPhone

Aktualizacja do iOS 15.6.1 jest już dystrybuowana i z jej instalacją lepiej się nie wstrzymywać. Ze względu na wprowadzone w niej poprawki z zakresu bezpieczeństwa. Software można pobrać na iPhone’ach, udając się do sekcji Ustawienia, Ogólne i Uaktualnienia. Zainstalowanie patcha będzie możliwe w momencie, gdy bateria telefonu jest naładowana w co najmniej 50 proc. lub też urządzenie podłączone jest do ładowarki. Apple udostępniło także łatki macOS 12.5.1 oraz iPadOS 15.6.1.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla słuchawek AirPods Pro

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij