Udostępnij
Tweetnij

iPad Mini 6 sprawia problemy po aktualizacji do iPadOS 15.5. Dotyczą ładowania

iPad Mini 6 również otrzymał aktualizację do iPadOS 15.5, ale w przypadku tego konkretnego tabletu okazała się ona być wadliwa. Wybrani użytkownicy modelu skarżą się na problemy, które obejmują ładowanie. W najgorszym scenariuszu bateria tabletu iPad Mini 6 z iPadOS 15.5 w ogóle nie chce się ładować.

iPadOS 15.5 to aktualizacja, którą Apple udostępniło już kilka tygodni temu. Dostał ją także tablet iPad Mini 6, ale w przypadku tego konkretnego urządzenia okazała się ona być wadliwa. Wybrani użytkownicy sprzętu skarżą się na problemy, które obejmują ładowanie.

W najgorszym przypadku w tablecie iPad Mini 6 z zainstalowaną aktualizacją iPadOS 15.5 ładowanie w ogóle się nie odbywa. Jest to więc bardzo poważny błąd, który wyklucza użytkowanie sprzętu. Co ważne, problemy mają naturę oprogramowania i nie są spowodowane przez hardware, co Apple potwierdziło w wewnętrznej wiadomości wysłanej do pracowników.

Apple bada problemy z tabletem iPad Mini 6 z iPadOS 15.5

Apple przygląda się tym błędom i potwierdziło, że takie problemy z ładowaniem rzeczywiście występują w tablecie iPad Mini 6 z zainstalowanym najnowszym oprogramowaniem. Możliwe, że uda się je rozwiązać wraz z aktualizacją do iPadOS 15.6, która obecnie znajduje się na finiszu beta testów. Pewnie zostanie udostępniona jeszcze w tym miesiącu.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods Pro

źródło: 1, 2, 3, 4

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij