Udostępnij
Tweetnij

iPhone 14 Pro z Always on Display. Zobaczymy widżety z iOS 16

iPhone 14 Pro zadebiutuje we wrześniu i wprowadzi ważną funkcję. Tą jest Always on Display. Poznajemy nowe szczegóły i dowiadujemy się, że w tym miejscu będą wyświetlane widżety z iOS 16, które dodano na ekranie blokady. Tylko modele iPhone 14 Pro mają dostać wsparcie dla AoD i w tańszych modelach tego nie znajdziemy.

iPhone 14 Pro ma otrzymać funkcję Always on Display, o czym plotkowano już wcześniej. Nowe informacje na ten temat uzyskał Mark Gurman, który w przeszłości serwował nam sprawdzone informacje z obozu Apple. Dowiadujemy się, że będą tu wyświetlane widżety. Te same, które w iOS 16 wprowadzono na ekran blokady.

iPhone 14 Pro AoD iOS 16 beta Always on Display widżety

iOS 16 jest pierwszą aktualizacją dla iPhone’ów, gdzie dodano możliwość personalizowania ekranu blokady. Tam w wybranych miejscach można wstawiać niewielkie widżety. Te same będą wyświetlane w trakcie korzystania z funkcji Always on Display. Zapowiada się bardzo ciekawie.

Always on Display tylko w modelach iPhone 14 Pro

Apple planuje dodać taką funkcję tylko w modelach iPhone 14 Pro i Max, które dostaną nowe ekrany z dwoma wcięciami. Dwa tańsze nowe telefony z iOS, które także zobaczymy we wrześniu, Always on Display nie otrzymają. Do takiej opcji trzeba będzie dopłacić. Co jest wielką szkodą, ale trzeba się z tym pogodzić.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla słuchawek AirPods

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij