Udostępnij
Tweetnij

iOS 16 beta i niedziałające aplikacje. Jak rozwiązać takie problemy?

iOS 16 beta to poglądowe oprogramowanie dla iPhone’ów, gdzie nie wszystko jeszcze działa. Pewne aplikacje mogą nieoczekiwanie kończyć pracę i się zamykać. Takie problemy na tym etapie to nic nadzwyczajnego. Jak można to naprawić? Przedstawiamy sposób na psotliwe aplikacje w iOS 16 beta, co może pomóc.

iOS 16 beta i niedziałające aplikacje to nic nadzwyczajnego. Wszak jest to poglądowe oprogramowanie dla iPhone’ów, które w tym tygodniu doczekało się drugiej wersji. Swoją drogą pojawiły się tam ciekawe nowości. Wracając jednak do błędów, to pewne problemy można spróbować wyeliminować.

Jeśli na iPhonie z iOS 16 beta macie jakieś aplikacje, które nie chcą prawidłowo działać, to czasem można sobie z tym poradzić. Tutaj trzeba mieć jednak na uwadze, że tego typu problemy nie zawsze da się samodzielnie obejść. Często będzie wymagana interwencja dewelopera, który musi usunąć błędy i następnie dostosować oprogramowanie pod kątem nowego systemu. Warto jednak spróbować.

Tak można rozwiązać problemy w iOS 16 beta i zamykającymi się aplikacjami

W pierwszej kolejności zlokalizujcie trefne oprogramowania na urządzeniu z iOS 16 beta. Następnie odinstalujecie taką aplikację. W kolejnym kroku należy udać się do App Store i pobrać ją ponownie. W naszym przypadku udało się w ten sposób rozwiązać problemy z Menedżerem stron Facebooka oraz Nais.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods Pro

źródło: opracowanie własne

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij