Udostępnij
Tweetnij

Mac Mini z Apple M2 i nowy Mac Mini Tower na WWDC 2022? Na to wygląda

Nowy Mac Mini z Apple M2 oraz Mac Tower Mini to komputery, które powinniśmy zobaczyć na WWDC 2022. Rąbka tajemnicy uchylił jeden z amerykańskich sklepów. Coś więc musi być na rzeczy. Szczególnie interesująco zapowiada się nowy Mac Mini Tower. O nowych maszynach marki Apple wiadomo jednak bardzo niewiele.

Mac Mini z Apple M2 oraz nowy Mac Mini Tower to komputery, które możemy zobaczyć już w trakcie WWDC 2022. Wtedy zobaczymy iOS 16, macOS 13 Mammoth czy watchOS 9. Powinien pojawić się także nowy MacBook Air. Rąbka tajemnicy na temat pierwszych z wymienionych uchyla nam sklep B&H Photo.

nowy Mac Mini Tower Apple M2 WWDC 2022
nowy Mac Mini Tower Apple M2 WWDC 2022

Nowy Mac Mini z Apple M2 i model Tower zostały dostrzeżone na stronie sklepu. Nie znajdziemy tam jednak cen, specyfikacji technicznych czy zdjęć produktów. Te zapewne zostaną dodane w późniejszym czasie. Po prostu B&H Photo próbuje już teraz zwiększyć widoczność tych komputerów w wyszukiwarkach.

Nowy Mac Mini z Apple M2 a Tower z M1 Pro

B&H Photo na swoje stronie wspomina, że nowy Mac Mini ma dostać procesor Apple M2. Jednak w przypadku modelu Tower powinien to być M1 Pro, gdyż w opisie maszyny znajduje się wzmianka o M1P. Jak będzie w rzeczywistości, to przekonamy się wkrótce. Konferencja WWDC 2022 odbędzie się za kilkadziesiąt godzin.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods Pro

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij