Udostępnij
Tweetnij

iPhone 14 wchodzi w etap EVT. Apple prowadzi testy inżynieryjne

iPhone 14 znajduje się już na etapie EVT. To oznacza, że Apple prowadzi z partnerami ostatnie testy inżynieryjne, które wiążą się z wyjazdami do Chin, gdzie będzie odbywać się masowa produkcja nowych telefonów z iOS. Apple wkrótce zakończy prace nad modelami iPhone 14 i te w zasadzie będą już gotowe.

iPhone 14 znajduje się na ostatniej prostej przed rozpoczęciem produkcji. Ta ruszy latem tego roku i obecnie nowe smartfony Apple znajdują się już na etapie EVT. To oznacza, że prowadzone są ostatnie testy inżynieryjne, które mają wykazać, że nowe telefony z iOS działają, jak należy.

Apple iPhone 14 Pro testy EVT

Etap EVT w przypadku nowych smartfonów z iOS zazwyczaj odbywa się wiosną każdego roku. Nie inaczej jest w przypadku modeli iPhone 14. Ten etap wiąże się z wyjazdami pracowników Apple do placówek w Chinach, gdzie będzie odbywać się potem masowa produkcja. W trakcie pierwszego roku pandemii było to mocno utrudnione i dlatego doszło do opóźnień.

Etap EVT to już ostatnia prosta dla modeli Apple iPhone 14

Jeśli smartfony iPhone 14 przejdą te testy inżynieryjne pozytywnie, to pod kątem sprzętowym będą już w zasadzie gotowe. Latem tego roku rozpocznie się ich masowa produkcja, która powinna ruszyć w sierpniu. Kilka tygodni wcześniej powinien odbyć się testowy proces. Natomiast premiery spodziewamy się we wrześniu.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods Pro

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij