Udostępnij
Tweetnij

iPhone 14 Pro dostanie Apple A16 Bionic z 8 GB RAM

iPhone 14 Pro otrzyma procesor Apple A16 Bionic. Ile pamięci RAM znajdzie się pod obudową? Nowe plotki mówią o tym, że jej rozmiar zostanie zwiększony względem zeszłorocznych modeli. Do 8 GB. Tak więc iPhone 14 Pro otrzyma najwięcej pamięci RAM w historii telefonów Apple.

iPhone 14 Pro i jego wariant Max to flagowe telefony z logo nadgryzionego jabłka na 2022 r., które były już obiektem wielu przecieków. Ponownie powracają plotki związane z rozmiarem pamięci RAM, która ma wspomagać procesor Apple A16 Bionic. Te zakładają jej zwiększenie względem kości 6 GB, które znalazły się w poprzedniej generacji telefonów z iOS. Do ilu?

Apple A16 Bionic iPhone 14 Pro ile pamięci RAM 8 GB

Informacje przekazane przez koreańskie media mówią o tym, że pod obudową smartfonów iPhone 14 Pro znajdą się kości o łącznym rozmiarze 8 GB. To oznacza, że zostanie ona zwiększona o dodatkowe 2 GB. W przypadku tańszych modeli możemy spodziewać się tego samego procesora Apple A16 Bionic, ale wspomaganego przez 6 GB RAM-u. Skąd pomysł na jej zwiększenie w droższych telefonach?

Apple iPhone 14 Pro może dostać 8 GB RAM przez aparat

Wiemy, że Apple w modelach iPhone 14 Pro planuje zaimplementować aparat z głównym sensorem ze zwiększoną liczbą pikseli. Będzie to matryca 48 MP i to sprawi, że w telefonach przydałoby się do przetwarzania obrazów więcej pamięci RAM. Czy tak będzie, to przekonamy się z czasem.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods Pro

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij