Udostępnij
Tweetnij

Kiedy Apple udostępni iOS 15.4? Jest przybliżony termin

iOS 15.4 beta to poglądowa aktualizacja dla iPhone’ów. Kiedy Apple udostępni ją w finalnej postaci? Znamy przybliżoną datę premiery. Uaktualnienie ma zostać wydane publicznie w pierwszej połowie przyszłego miesiąca. Zanim to jednak nastąpi, to najpierw testerzy otrzymają we własne ręce iOS 15.4 RC.

iOS 15.4 beta Apple udostępniło w zeszłym tygodniu. To duża aktualizacja oprogramowania dla iPhone’ów, która wprowadza sporo nowości. Wśród nich są także nowe emoji. Kiedy możemy spodziewać się finalnej wersji tego uaktualnienia? Ma to nastąpić niedługo po marcowej konferencji.

kiedy aktualizacja iOS 15.4 beta 2 co nowego Apple iPhone

Apple planuje specjalną konferencję, która ma odbyć się 8 marca. Wtedy zobaczymy smartfona iPhone SE 3 z 5G oraz tablet iPad Air 5. Mark Gurman, który podał te informacje, dodał, że firma chce udostępnić finalne wydanie iOS 15.4 jeszcze w pierwszej połowie przyszłego miesiąca. Tak to powinno wyglądać.

Przed finalną aktualizacją pojawi się iOS 15.4 RC

Zanim uaktualnienie iOS 15.4 trafi w ręce wszystkich użytkowników iPhone’ów, to najpierw testerzy otrzymają wersję RC. Będzie to już w zasadzie finalna aktualizacja. Spodziewajmy się, że trafi ona w ręce testujących już 8 marca po wspomnianej konferencji. Kilka dni później (około tygodnia) zostanie udostępniona publicznie. W międzyczasie każdy chętny właściciel iPhone’a może dołączyć do programu beta.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods Pro

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij