Udostępnij
Tweetnij

iOS 15.4 beta to także użyteczna nowość dla modeli iPhone 13 Pro

iOS 15.4 beta to poglądowa wersja aktualizacji, która wprowadzi wiele nowości. Wśród nich jest także pełne wsparcie dla ProMotion z modeli iPhone 13 Pro. To oznacza, że Apple rozszerza wsparcie dla obrazu w 120 Hz także o aplikacje firm trzecich. Na finalną wersję aktualizacji iOS 15.4 trochę jednak sobie poczekamy.

iOS 15.4 beta to testowe wydanie nowego oprogramowania, które udostępniono w zeszłym tygodniu. Wprowadza ono liczne nowości. Wśród nich są m.in. nowe emoji. Nie zabrakło także czegoś z myślą o użytkownikach najnowszych telefonów z logo nadgryzionego jabłka. Mowa o ProMotion z modeli iPhone 13 Pro.

Wraz z iOS 15.4 beta smartfony iPhone 13 Pro otrzymują rozszerzone wsparcie dla funkcji ProMotion. Tak więc będą w stanie zapewnić odświeżanie obrazu w 120 Hz w aplikacjach firm trzecich. Do tej pory większość oprogramowania niezależnych twórców tego rozwiązania nie wspierało i przez to zawartość była wyświetlana w 60 Hz. Był to błąd.

iOS 15.4 beta rozwiązuje w modelach iPhone 13 Pro błąd Core Animation

Apple już wcześniej wyjaśniało, że problemy spowodowane są błędem z Core Animation. Wraz z aktualizacją iOS 15.4 beta w końcu udało się go usunąć. Tak więc wraz z finalną wersją tego uaktualnienia właściciele telefonów iPhone 13 Pro w końcu wykorzystają w pełni ProMotion. To jednak nastąpi dopiero za kilka tygodni.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods Pro

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij