Udostępnij
Tweetnij

Apple wkrótce zaprezentuje układ M2. Te komputery powinny go dostać

Apple M2 to nowy procesor, który trafi do komputerów w pierwszym kwartale 2022 r. Pierwszymi maszynami z nowym układem będą nowy MacBook Air oraz Mac Mini. Maszyny zostaną przeprojektowane. Wraz z procesorem Apple M2 z pewnością nie zabraknie im wydajności.

Apple M2 to procesor, który powinien znaleźć się w komputerach MacBook Air oraz Mac Mini 2022. Obie maszyny mają zadebiutować w pierwszej połowie przyszłego roku. Zdaje się to potwierdzać nowy raport, który dotyczy samego układu. Gigant z logo nadgryzionego jabłka przyjął tu trochę inną strategię względem chipów stosowanych w iPhone’ach.

kiedy procesor Apple M2 nowy MacBook Air Mac Mini 2022

Jak dobrze wiemy procesory dla iPhone’ów są odświeżone co rok. Wraz z kolejną generacją telefonów. W przypadku Apple M2 poczekamy jednak półtora roku względem pierwszych komputerów z M1. W tym przypadku nowe układy mają być odświeżane co około 18 miesięcy.

Układ Apple M2 najpierw w komputerach MacBook Air i Mac Mini 2022

Pierwszymi komputerami z układem Apple M2 powinny być nowy MacBook Air oraz Mac Mini 2022, których premiery spodziewamy się w pierwszej połowie przyszłego roku. Maszyny zostaną przeprojektowane. Ma pojawić się więcej popularnych złączy (poza USB C) oraz nowe MagSafe. Dokładna data debiutu nie jest na razie znana.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij