Udostępnij
Tweetnij

iOS 16, iPadOS 16 i tvOS 16 wprowadzą nowe API. Apple szykuje SportsKit

iOS 16, iPadOS 16 i tvOS 16 to nadchodzące wersje platform Apple, które zobaczymy w 2022 r. Wraz z nimi spodziewajmy się nowego API o nazwie SportsKit. Wzmianki na jego temat znaleziono już w obecnie dostępnym oprogramowaniu w wersjach beta. Tak więc stosowne prace są już prowadzone.

Apple zaprezentuje platformy iOS 16, iPadOS 16 i tvOS 16 dopiero za kilka miesięcy. Oczywiście stosowne prace nad tym oprogramowaniem są już prowadzone. Wersje beta zostaną udostępnione po WWDC 2022. Tymczasem doszukano się informacji o nowym interfejsie API o nazwie SportsKit.

Wzmianki na temat SportsKit zostały znalezione w wersjach beta iOS 15.2 i tvOS 15.2, które obecnie dostępne są dla testerów w wersjach poglądowych. Apple prowadzi prace nad nowym interfejsem API. Dokładne plany firmy nie są jednak znane. Wiadomo tylko, że łączy się to funkcjonalnie z Siri, widżetami oraz aplikacją TV.

kiedy iOS 16 iPadOS 16 tvOS 16 Apple API SportsKit

Apple może wprowadzić SportsKit przed iOS 16, iPadOS 16 i tvOS 16

Na razie nie wiemy, kiedy Apple będzie chciało wprowadzić SportsKit do własnego oprogramowania. Najbardziej pewnymi wydają się być tu duże aktualizacje, czyli tvOS, iPadOS i iOS 16, których zapowiedź odbędzie się w czerwcu. Możliwe jednak, że zostaną wprowadzone szybciej. Na przykład z uaktualnieniami z numerkami 15.3, czego nie można wykluczyć.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło: AppleInsider

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij