Udostępnij
Tweetnij

iOS 15.2 beta 3 wprowadza w iPhone’ach ciekawą nowość dla Apple Music

iOS 15.2 beta 3 to najnowsza aktualizacja w poglądowej wersji dla iPhone’ów. Dodano tutaj ciekawą nowość do Apple Music. Obejmuje ona wyszukiwanie i playlisty. W końcu można szukać konkretnych utworów w tego typu elementach. Przed trzecią betą iOS 15.2 nie było to możliwe.

iOS 15.2 beta 3 to już kolejna wersja poglądowa nowego oprogramowania dla iPhone’ów, gdzie znajdziemy ciekawe nowości. W najnowszej odsłonie również ich nie zabrakło i pojawia się także coś w Apple Music. To nowa funkcja, która obejmuje wyszukiwanie oraz playlisty. Coś, co wcześniej nie było możliwe.

W iOS 15.2 beta 3 pojawia się nowa opcja dotycząca szukania. Funkcję wprowadzono dla playlisty dostępnych w usłudze Apple Music. Chcąc znaleźć konkretny utwór trzeba tylko wybrać dany element i ściągnąć go na ekranie palcem w dół. To spowoduje, że u góry ekranu pojawi się pole o nazwie Szukaj. Wybieramy je i wpisujemy konkretny tekst.

co nowego nowości iOS 15.2 beta 3 Apple Music iPhone wyszukiwanie playlisty

Aktualizacja iOS 15.2 dla iPhone’ów na razie w wersji beta

Jeśli nie jesteście testerami poglądowego oprogramowania dla iPhone’ów, to takiej funkcji nie znajdziecie na własnym telefonie. Apple dodało ją w wersji iOS 15.2 beta 3, czyli tej ostatniej dostępnej w ramach testów. To uaktualnienie w finalnej odsłonie powinno zostać udostępnione w grudniu.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło: 9to5mac

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij