Udostępnij
Tweetnij

iOS 15.1.1 dostępny. Apple wprowadza poprawki dla modeli iPhone 13 i 12

iOS 15.1.1 to najnowsza aktualizacja serwisowa udostępniona przez Apple. Nie znajdziemy tu nowości, a jedynie poprawki błędów dla nowszych modeli iPhone 13 i 12. Dotyczą one połączeń. Uaktualnienie do iOS 15.1.1 jest już udostępniane drogą OTA i z pewnością warto je zainstalować.

iOS 15.1.1 to aktualizacja serwisowa, w której nie znajdziemy nowości. Jeśli więc zastanawiacie się nad tym, co nowego tu znajdziemy, to niestety niewiele. Tym razem są to jedynie poprawki błędów i też nie dla wszystkich modeli telefonów Apple, a jedynie tych najnowszych. Dotyczą one smartfonów iPhone 13 i 12.

Apple w oficjalnym wykazie zmian dołączonym do systemu iOS 15.1.1 wspomina o „poprawie wydajności związanej z przerywaniem połączeń w modelach iPhone 12 oraz iPhone 13”. Aktualizacja waży kilkaset megabajtów i można ją pobrać po udaniu się do sekcji Ustawienia, Ogólne oraz Uaktualnienia. Oczywiście po wcześniejszym nawiązaniu połączenia z siecią Wi-Fi.

aktualizacja iOS 15.1.1 co nowego nowości poprawki Apple iPhone 13 12

Aktualizacja iOS 15.1.1 dla iPhone’ów bez nowości

Na nowości i nowe funkcje właściciele iPhone’ów będą musieli poczekać do przyszłego miesiąca. Wtedy spodziewamy się aktualizacji iOS 15.2, która to wprowadzi kilka ciekawych rozwiązań. Obecnie znajduje się ona na etapie publicznych beta testów. Jednak już w grudniu powinna być gotowa do publicznej premiery.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij