Udostępnij
Tweetnij

Te produkty Apple pokaże w trakcie wrześniowej konferencji

iPhone 13, Apple Watch 7 i AirPods 3 to nowe produkty. Zobaczymy je na tej samej konferencji. Apple we wrześniu pokaże też iPada Mini 6. generacji.

iPhone 13, Apple Watch 7, AirPods 3 oraz iPad Mini 6. generacji. Te produkty mamy zobaczyć w trakcie tej samej konferencji firmy z logo nadgryzionego jabłka, która odbędzie się w przyszłym miesiącu. Nowe informacje w tym temacie przedstawił sprawdzony w przeszłości Mark Gurman.

iPhone 13 to łącznie cztery nowe smartfony Apple, które wprowadzą różne usprawnienia. Spodziewamy się wydajnych procesorów A15, większych baterii czy modemów 5G z mmWave na większej liczbie rynków. Poza tym w modelach Pro mają pojawić się znacznie lepsze aparaty fotograficzne.

Apple Watch 7 to nowe smartwatche z systemem watchOS, które w plotkach również pojawiają się od jakiegoś czasu. Wiemy, że otrzymają odświeżony design i mnóstwo innych ulepszeń. Natomiast słuchawki AirPods 3 zostaną przeprojektowane. Będą wizualnie bardziej nawiązywać do wersji Pro.

iPhone 13, Apple Watch 7 i AirPods 3 w pierwszej połowie września

Apple planuje zaprezentować wymienione produkty w pierwszej połowie września. Dokładny termin konferencji nie jest jeszcze znany. Data powinna jednak zostać ujawniona na około 10 dni przed planowanym wydarzeniem.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Messenger

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij