Udostępnij
Tweetnij

iOS 15 beta 5 do pobrania. Wśród nowości nowe ikonki

iOS 15 beta 5 to nowa aktualizacja Apple dla iPhone’ów. Wprowadza ona pewne nowości. Wśród zmian z iOS 15 beta 5 warto odnotować nowe ikonki.

iOS 15 beta 5 już jest. Nowa aktualizacja została najpierw udostępniona przez Apple w ręce deweloperów. Uaktualnienie wprowadza pewne nowości i wśród nich na pewno warto wymienić nowe ikonki dla wybranych aplikacji czy w centrum sterowania. Zobaczmy, co jeszcze nowego tutaj się pojawia.

aktualizacja iOS 15 beta 5 Appkle nowe ikonki nowości zmiany co nowego

iOS 15 beta 5 wprowadza nowe ikonki i te obejmują m.in. aplikację Pogoda. Następnie mamy zmiany w centrum sterowania, które dotyczą ikon aparatu czy funkcji rozpoznawania dźwięku. W ustawieniach iPadOS ponadto dodano możliwość wyświetlenia większych ikon na ekranie domowym.

aktualizacja iOS 15 beta 5 Appkle nowe ikonki nowości zmiany co nowego
aktualizacja iOS 15 beta 5 Appkle nowe ikonki nowości zmiany co nowego

Aktualizacja iOS 15 beta 5 to nie tylko nowe ikonki, ale też inne nowości

Wśród nowości z iOS 15 beta 5 na pewno warto też wspomnieć o nowym komunikacie wyświetlanym w momencie wyłączania telefonu iPhone. Tam znajduje się informacja o możliwości lokalizowania urządzenia. Są też nowe ekrany startowe w aplikacjach Zdjęcia, Mapy czy Dom. Dodano także informacje o TestFlight w opisach programów dostępnych w sklepie App Store.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij