Udostępnij
Tweetnij

Apple Watch 7 i MacBook Pro z M1X certyfikowane. Premiera coraz bliżej

Apple Watch 7 i MacBook Pro z M1X to nadchodzące produkty. Premiera jest coraz bliżej. Zarówno Apple Watch 7, jak i nowy MacBook Pro są już certyfikowane.

Apple Watch 7 oraz MacBook Pro z układem M1X to wyczekiwane produkty. Oba były już obiektem wielu przecieków. Plotki mówią o tym, że zobaczymy je jesienią. Wygląda na to, że tak rzeczywiście będzie. Urządzenia dostrzeżone na stronie urzędu EEC, gdzie były certyfikowane. To przybliża je do debiutu.

Kilka nowych modeli Apple Watch 7 dostrzeżonych na stronie EEC ukrywa się pod nazwami A2473, A2474, A2475, A2476, A2477 oraz A2478. Natomiast nowy MacBook Pro z M1X to A2442 i A2485. Nadane certyfikaty nie ujawniają nam ponadto żadnych dodatkowych szczegółów. Na te przyjdzie nam poczekać.

kiedy Apple Watch 7 MacBook Pro M1X plotki przecieki
kiedy Apple Watch 7 MacBook Pro M1X plotki przecieki

Apple Watch 7 i MacBook Pro z M1X jesienią

Wiemy, że Apple Watch 7 zostanie pokazany we wrześniu. Wraz z nowymi smartfonami iPhone 13. W przypadku nowych laptopów MacBook Pro z procesorem M1X może być podobnie. Choć w tym ostatnim przypadku nie można wykluczyć debiutu w innym terminie. Jak będzie w rzeczywistości, to przekonamy się w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij