Udostępnij
Tweetnij

iOS 15 beta i iPadOS 15 beta dostępne publicznie. Jak zainstalować?

iOS 15 beta i iPadOS 15 beta są już dostępne publicznie. Jak zainstalować nowe oprogramowanie? Jest to proste. Zobaczmy, jak uzyskać iOS 15 beta.

iOS 15 beta i iPadOS 15 beta zostały udostępnione deweloperom w czerwcu. Teraz nadszedł czas na publiczny program pilotażowy. W ramach Apple Beta Software Program nowe oprogramowanie mogą już przetestować wszyscy chętni użytkownicy iPhone’ów i iPadów. Zobaczmy więc, jak zainstalować nowe aktualizacje.

Jak zainstalować iOS 15 beta i iPadOS 15 beta

Chcąc zainstalować iOS 15 beta lub iPadOS 15 beta należy zapisać się w Apple Beta Software Program (link). Po rejestracji trzeba pobrać na iPhone’a lub iPada specjalny profil. Po jego instalacji należy ponownie uruchomić urządzenie. Następnie udać się do sekcji Ustawienia, Ogólne i Uaktualnienia. Tutaj po chwili pokaże się możliwość pobrania poglądowego oprogramowania.

jak zainstalować iOS 15 beta ipadOS 15 beta opinie czy warto iPhone iPad Apple Beta Software Program

Pamiętajmy o tym, że iOS 15 beta i iPadOS 15 beta to na razie poglądowe oprogramowanie. Co to oznacza? Nic innego jak to, że znajduje się na etapie rozwojowym i to niesie ze sobą pewne konsekwencje. Pewne funkcje mogą nie być dostępne, a inne powodować awarie lub nieprawidłowości w trakcie działania. Warto to mieć na uwadze.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij