Udostępnij
Tweetnij

Kiedy Apple udostępni drugą betę iOS 15?

iOS 15 beta 2 to druga aktualizacja poglądowa dla iPhone’ów. Kiedy Apple ją udostępni? Na podstawie zeszłych lat możemy określić dostępność iOS 15 beta 2.

iOS 15 beta 2 będzie drugą aktualizacją poglądową oprogramowania dla iPhone’ów po wydaniu, które Apple oddało w ręce deweloperów na początku czerwca. Kiedy więc pojawi się nowa wersja? Jeśli cofniemy się w czasie, to na podstawie dotychczasowych harmonogramów możemy pokusić się o stwierdzenie, kiedy to może nastąpić.

Apple w przeszłości udostępniało drugie wydania testowe nowych systemów po około 2-3 tygodniach od pierwszego. Tak więc jesteśmy w zasadzie pośrodku. Być może iOS 15 beta 2 zostanie oddany w ręce deweloperów jeszcze w czwartek czy piątek. Jednak najbardziej prawdopodobnym terminem wydaje się być początek przyszłego tygodnia. Wiąże się to też z dostępnością oprogramowania dla wszystkich chętnych użytkowników iPhone’ów.

iOS 15 beta 2 może być pierwszą publiczną wersją testową

Jeśli iOS 15 beta 2 zostanie udostępnione pod koniec czerwca, to po kilku dniach to samo wydanie może trafić w ręce wszystkich użytkowników iPhone’ów, którzy będą chcieli sprawdzić nowy software. W ramach Apple Beta Software Program, który według zapowiedzi ma ruszyć właśnie w lipcu. Nie pozostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij