Udostępnij
Tweetnij

iPhone 13 Pro otrzyma ekran 120 Hz. Apple uchyliło rąbka tajemnicy na WWDC 2021

iPhone 13 Pro otrzyma ekran, który zapewni odświeżanie w 120 Hz. Apple potwierdziło to w rozpisce WWDC 2021. Taki ekran w modelu iPhone 13 Pro wydaje się pewny.

iPhone 13 Pro jest obecnie w ogniu przecieków. Plotki mówią o tym, że smartfony otrzymają ekran ProMotion. To oznacza, że będą w stanie odświeżać obraz w 120 Hz. Wygląda na to, że tak rzeczywiście będzie. Apple uchyliło rąbka tajemnicy w rozpisce jednej z sesji WWDC 2021, co dostrzegł jeden z deweloperów aplikacji, Ryan Jones.

Poniżej widzicie zrzuty ekranowe z jednej z sesji z WWDC 2021, gdzie Apple wspomina o ekranach ze zmiennym odświeżaniem obrazu i stałym. Tam pojawia się także telefon. Wygląda więc na to, że iPhone 13 Pro rzeczywiście otrzyma wyświetlacz z odświeżaniem w 120 Hz. Jak dobrze wiemy, będą to panele dostarczone przez firmę Samsung Display.

apple iPhone 13 Pro ekran 120 Hz WWDC 2021

iPhone 13 Pro otrzyma ekran 120 w technologii LTPO

Plotki mówią o tym, że iPhone 13 Pro otrzyma ekran z odświeżaniem obrazu w 120 Hz, który będzie wykonany w technologii LTPO. To oznacza, że zapewni zmienne odświeżanie obrazu w pewnym zakresie. To pozwoli zaoszczędzić energię baterii.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij