Udostępnij
Tweetnij

iOS 15 i macOS 12 Monterey – można pobierać nowe tapety

iOS 15 i macOS 12 Monterey wprowadzają także nowe tapety. Tym razem Apple umieściło tylko dwa tła. Tutaj pobierzecie tapety z iOS 15 i macOS Monterey.

iOS 15 oraz macOS 12 Monterey zostały zaprezentowane wczoraj. Nowe aktualizacje oprogramowania wprowadzają wiele nowości. Wśród nich pojawiają się także tapety. Tym razem jednak Apple przygotowało jedynie dwa tła. To o tyle ciekawe, że w przypadku poprzednich systemów i tych z 2019 roku było ich więcej.

iOS 15 dodaje dwie nowe tapety. W rzeczywistości jest to ten sam motyw, który po prostu został przygotowany pod kątem trybów jasnego i ciemnego. Możecie je pobrać poniżej. Dalej widoczne są nowe tła z macOS 12 Monterey. Ponownie jedno z nich przystosowano pod kątem dark mode.

aktualizacja iOS 15 macOS 12 Monterey oficjalnie tapety tła
aktualizacja iOS 15 macOS 12 Monterey oficjalnie tapety tła
aktualizacja iOS 15 macOS 12 Monterey oficjalnie tapety tła
aktualizacja iOS 15 macOS 12 Monterey oficjalnie tapety tła

iOS 15 i macOS 12 Monterey mogą dostać jeszcze inne tapety

Apple w pierwszych betach systemów operacyjnych iOS 15 i macOS 12 Monterey dodało tylko po jednym nowym tle. W rzeczywistości kolejne tapety mogą zostać wprowadzone w późniejszym czasie. Na przykładach w kolejnych wydaniach poglądowych lub na niemal finalnym etapie RC (Release Candidate). Jak będzie w rzeczywistości, to przekonamy się z czasem.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło (2)

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij