Udostępnij
Tweetnij

Apple uruchamia program naprawy ekranów w iPhone’ach 11

iPhone 11 ma wadliwe ekrany. Apple uruchomiło nowy program naprawy. Wymiana wadliwych wyświetlaczy modeli iPhone 11 będzie wykonywana za darmo.

iPhone 11 doczekał się akcji serwisowej. Wybrane smartfony mają wadliwe ekrany, które mają problemy z prawidłową reakcją na dotyk. Apple uruchomiło więc nowy program naprawy. Wymiana wyświetlaczy będzie wykonywana za darmo. Zobaczmy, jak to ma wyglądać i kogo dotyczy.

Apple zidentyfikowało problemy z wyświetlaczami w modelach iPhone 11, które wyprodukowano na przełomie od listopada 2019 roku do maja 2020 roku. Moduł ekranu może błędnie reagować na dotyk użytkowników. Chcąc dowiedzieć się, czy dany egzemplarz telefonu kwalifikuje się do programu naprawy, należy na specjalnej stronie (link źródłowy) wpisać numer seryjny telefonu.

Apple iPhone 11 program naprawy program wymiany ekrany akcja serwisowa

Program naprawy ekranów modeli iPhone 11 przez dwa lata od daty zakupu

Nowa akcja serwisowa poświęcona smartfonom iPhone 11 obowiązuje przez dwa lata od daty pierwotnego zakupu telefonu. Ekrany będą wymieniane za darmo. Wadliwe urządzenia należy oddać w autoryzowanym serwisie Apple. Przed oddaniem sprzętu do naprawy należy wykonać kopię zapasową. Program nie powoduje wydłużenia przysługującej gwarancji.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło, fot. otwierające: iFixit

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij