Udostępnij
Tweetnij

Apple wykorzysta w iPhone’ach 13 baterie nowej generacji

iPhone 13 to cztery smartfon Apple na 2021 rok. Mają one otrzymać nowe baterie. Dostarczą je dwie firmy. Jest szansa, że iPhone 13 otrzyma większe baterie.

iPhone 13 pojawia się w przeciekach nie od dziś. Co nie dziwi, bo Apple tak naprawdę już przygotowuje smartfony na 2021 rok. To normalne, bo takie prace prowadzi się z dużym wyprzedzeniem. Teraz dowiadujemy się, że pod obudowy trafią nowe baterie, których to wcześniej gigant nie wykorzystywał.

Informacje na ten temat przekazał analityk Ming Chi Kuo, który w przeszłości serwował nam mnóstwo sprawdzonych plotek z obozu Apple. iPhone 13 ma dostać nowe baterie, które będą „miękkie”. W ten sposób będzie można zaoszczędzić miejsce pod obudową oraz obniżyć koszty produkcji. Akumulatory te mają dostarczyć firmy Jialianyi, Xinxing i Huatong.

prototyp iPhone 13 iPhone 12s kiedy premiera Apple jakie zmiany plotki przecieki nowe baterie

iPhone 13 może w rzeczywistości dostać nowe baterie, które będą pojemniejsze

Sięgnięcie po tego typu rozwiązanie daje Apple jeszcze jedno pole manewru. W ten sposób będzie można zwiększyć pojemność akumulatorów. Wiemy, że modele iPhone 13 Pro mają dostać ekrany mogące wyświetlać obraz w 120 Hz. To jednak powoduje zwiększoną prądożerność. Dlatego większe baterie miałyby tu sens.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Messenger

źródło: MyDrivers

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij