Udostępnij
Tweetnij

iOS 14 beta 2 – kiedy spodziewać się tej aktualizacji?

iOS 14 beta 2 będzie drugą, poglądową kompilacją oprogramowania dla iPhone’ów, którą wkrótce udostępni Apple. Kiedy to nastąpi? Prawdopodobnie już w najbliższy poniedziałek. Co ważne, iOS 14 beta 2 ma szansę stać się pierwszym buildem dostępnym w ramach Apple Software Beta Program, czyli publicznie dostępnym.

iOS 14 beta 2 to wyczekiwana aktualizacja poglądowej wersji nowego oprogramowania dla iPhone’ów.  Wynika to z faktu, że najpewniej ten build zostanie udostępniony w ramach Apple Beta Software Program, czyli publicznym programie pilotażowym. Kiedy więc można spodziewać się tego uaktualnienia? W zasadzie już na dniach.

Apple powinno udostępnić iOS 14 beta 2 najpierw dla deweloperów aplikacji. Jest bardzo możliwe, że nastąpi to już w najbliższy poniedziałek w okolicy godziny 19:00 naszego czasu. Później (dwa dni?) powinien ruszyć publiczny program pilotażowy. Wtedy udział w testach będą mogli brać wszyscy chętni właściciele iPhone’ów.

iOS 14 beta 2 kiedy aktualizacja dla Apple iPhone Public Beta

iOS 14 beta 2 wraz z innymi aktualizacjami Apple

Oczywiście, wraz z wydaniem iOS 14 beta 2 spodziewamy się także drugich kompilacji poglądowych pozostałych systemów Apple pokazanych na WWDC 2020. Są to macOS Big Sur, tvOS 14, iPadOS 14 i watchOS 7. Co ważne, ten ostatni w tym roku też będzie dostępny do testów publicznie. W przypadku poprzednich edycji takiej opcji nie było.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij