Udostępnij
Tweetnij

Apple udostępnia aktualizacje iOS 13.5.1 i iPadOS 13.5.1

iOS 13.5.1 i iPadOS 13.5.1 to nowe aktualizacje, które udostępniło Apple. Jeśli zastanawiacie się nad tym, co nowego tu znajdziemy, to cóż… na nowości nie ma co liczyć. Tym razem firm skupiła się na poprawkach znalezionych błędów. Co nie zmienia faktu, że nowe aktualizacje z pewnością warto zainstalować.

iOS 13.5.1 i iPadOS 13.5.1 to pomniejsze aktualizacje oprogramowania dla iPhone’ów i iPadów, które udostępniło Apple po większych uaktualnieniach z maja. Tym razem nie ma co liczyć na nowości. Gigant z Cupertino skupił się na poprawkach błędów znalezionych w poprzednich wersjach software. Wykaz zmian znajdziecie poniżej.

aktualizacja iOS 13.5.1 iPadOS 13.5.1 co nowego nowości wykaz zmian czy warto instalować opinie

iOS 13.5.1/iPadOS 13.5.1 – co nowego

Uaktualnienie iOS 13.5.1 zawiera ważne poprawki zabezpieczeń systemu i jest zalecane dla wszystkich użytkowników.

Niektóre funkcje mogą nie być dostępne we wszystkich krajach lub na wszystkich urządzeniach Apple. Informacje na temat zawartości uaktualnień Apple związanej z zabezpieczeniami można znaleźć pod tym adresem.

Tym razem to mniejsze aktualizacje przed wyczekiwaną czternastą wersją oprogramowania. Co nie zmienia faktu, że z racji wprowadzonych poprawek bezpieczeństwa warto je zainstalować. Zrobicie to udając się do sekcji Ustawienia, Ogólne oraz Uaktualnienia.

Przeczytaj także: AirPods – triki i funkcje, które warto znać

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij