Udostępnij
Tweetnij

Apple ma mieć miesiąc opóźnienia w przypadku produkcji iPhone’ów 12

iPhone 12 Pro i iPhone 12 to łącznie cztery smartfony, których spodziewamy się za kilka miesięcy. Cóż, wygląda na to, że na te modele Apple każe nam czekać dłużej. Dziś pojawił się raport mówiący o co najmniej miesięcznym opóźnieniu ich w produkcji. Dlatego nie spodziewajmy się, że będzie je można zakupić we wrześniu.

iPhone 12 Pro oraz dwa tańsze modele o powinny zadebiutować we wrześniu. Jednak już od jakiegoś czasu słyszymy o tym, że Apple boryka się z opóźnieniami. Dotyczyły one przeciągającego się w czasie etapu EVT. Teraz własny raport opublikował The Wall Street Journal. Dowiadujemy się, że nie ma co liczyć na to, że nowe telefony z iOS będą na czas.

Apple zazwyczaj uruchamia masową produkcję nowych smartfonów w sierpniu. Jeśli w tym roku dojdzie do opóźnienia o miesiąc, to proces ruszy dopiero we wrześniu. Nie ma więc szans na to, aby iPhone 12 Pro i pozostałe dwa telefony mogły trafić do sklepów w tym samym miesiącu. Jest bardzo możliwe, że ich zapowiedź też będzie przełożona w czasie.

opóźnienia produkcja iPhone 12 Pro Max kiedy premiera 5G mmWave Sub-6GHz Apple plotki przecieki wycieki Tim Cook CEO 2x2 MIMO EVT nowy iPhone 9 ekran BOE

iPhone 12 Pro – Apple może pokazać go dopiero w październiku

Jeśli opóźnienia będą tak duże, to wrześniowa konferencja pewnie się nie odbędzie. W przeciwnym wypadku na dostępność telefonów trzeba będzie poczekać nie kilkanaście dni, a kilka tygodni. Dlatego Apple może urządzić event w październiku. Dochodzi jeszcze kwestia modelu iPhone 12 Pro Max. Jego konstrukcja jest najbardziej złożona i dlatego produkcja ma przeciągać się w czasie w największym stopniu. Nie napawa to optymizmem pod kątem dostępności.

Przeczytaj także: AirPods – triki i funkcje, które warto znać

żródło: WSJ

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij