Udostępnij
Tweetnij

iOS 13.3 beta 2 dostępny. Apple udostępnia nową aktualizację dla iPhone’ów

iOS 13.3 beta 2 to kolejna, poglądowa wersja oprogramowania dla iPhone’ów, którą udostępniono testerom. Trafia w ręce deweloperów aplikacji. Niedługo powinna być dostępna również w Apple Beta Software Program. Wiemy, że iOS 13.3 to nieco mniejsza aktualizacja. Nowości w niej zbyt wiele nie znajdziemy.

iOS 13.3 beta 2 jest już dostępne. Aktualizacja została udostępniona deweloperom aplikacji. Niedługo powinna być dostępna w Apple Beta Software Program, czyli dla publicznych testerów, którzy będą mogli instalować oprogramowanie na własnych iPhone’ach. Domyślamy się, że program pilotażowy potrwa jeszcze kilka tygodni. Dopiero potem uaktualnienie zostanie udostępnione dla wszystkich.

iOS 13.3 beta to aktualizacja dla iPhone’ów, gdzie nie ma zbyt wiele nowości

Domyślamy się, że iOS 13.3 beta 2 nie wprowadza większych nowości względem tego, co Apple dodało w pierwszej becie (informacje o nowościach tutaj). Tym razem będzie to mniejsze uaktualnienie dla iPhone’ów. Możliwe jednak, że dodano wsparcie dla jakiego nowego urządzenia. Jak dobrze pamiętamy, wydanie z numerem 13.2 dodawało obsługę AirPods Pro. Wszystko wyjaśni się jednak z czasem.

Apple zapewne udostępni finalne wydanie iOS 13.3 dla wszystkich użytkowników iPhone’ów pod koniec listopada lub dopiero w grudniu. Prędzej tej wersji oprogramowania się nie spodziewajmy. Aktualnym wydaniem stabilnym pozostaje edycja z numerem 13.2.2 udostępniona kilka dni temu.

Wiemy, że wraz z iOS 13.3 czeka nas także premiera innego oprogramowania od Apple. To macOS Catalina 10.15.2, tvOS 13.3 oraz watchOS 6.1.1. Te systemy również znajdują się obecnie na etapie beta testów.

Przeczytaj także AirPods – triki i funkcje, które warto znać

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij