Udostępnij
Tweetnij

iOS 13.3 beta 1 do pobrania. Apple rozpoczyna testy nowej aktualizacji dla iPhone’ów

iOS 13.3 beta 1 to najnowsza, poglądowa wersja aktualizacji dla iPhone’ów. Udostępniono ją deweloperom aplikacji, a wkrótce pojawi się także na telefonach użytkowników Apple Beta Software Program. Wkrótce dowiemy się, co nowego wprowadza iOS 13.3 beta 1. Ostateczna wersja tej aktualizacji powinna być gotowa za kilka tygodni.

iOS 13.3 beta 1 jest już dostępne dla deweloperów aplikacji. Natomiast wkrótce nowe uaktualnienie pojawi się także na iPhone’ach należących do użytkowników Apple Beta Software Program. Nowości poznamy w momencie, gdy te będą odkrywane przez testerów, co powinno nastąpić w krótkim czasie. Po prostu, firma z Cupertino takich informacji publicznie na tym etapie nie ujawnia.

iOS 13.3 beta 1 to jedna z kilku poglądowych wersji nowej aktualizacji. Jak dobrze wiemy, poprzednie wydanie z numerem 13.2, które udostępniono kilka dni temu, doczekały się czterech wydań poglądowych. W przypadku nowego oprogramowania dla iPhone’ów pewnie będzie podobnie. Finalnej wersji spodziewajmy się dopiero za kilka tygodni. Testowe uaktualnienie pobierane na iPhone’y drogą OTA waży okolo 3 GB.

iOS 13.3 beta 1 co nowego aktualizacja Apple iPhone

iOS 13.3 beta na razie w formie testów

iOS 13.3 to już trzecia większa aktualizacja dla „trzynastki”, którą obecnie testuje Apple. Będzie to większe uaktualnienie, w którym pojawią się pewne nowości i nowe funkcje. Nie pozostaje nic innego, jak czekać na ich odkrycie. Zapewne wkrótce będziemy mieć dla was listę z nowymi opcjami i będziemy mogli dla was o tym napisać. Tymczasem pobieramy nową wersję oprogramowania i sprawdzimy, czy coś nowego uda nam się znaleźć.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij