Udostępnij
Tweetnij

iOS 13.3 beta 1 – co nowego w tej aktualizacji Apple dla iPhone’ów?

iOS 13.3 beta 1 jest już dostępne od kilkunastu godzin i pora rzucić okiem na to, co nowego znajduje się w tej aktualizacji. Apple wprowadziło tu Limity komunikacji dla Czasu przed ekranem. Użytkownicy iPhone’ów powinni także zauważyć lepsze zarządzanie pamięcią. Na tych nie koniec nowości z iOS 13.3, bo jest ich więcej.

iOS 13.3 beta 1 Apple udostępniło do testów wczoraj. Użytkownicy iPhone’ów, którzy zainstalowali nowe oprogramowanie, zaczęli szukać nowości. Pierwsze z nich już odnaleziono. Zobaczmy więc, co nowego znajdziemy w nadchodzącej aktualizacji.

iOS 13.3 beta 1 – co nowego

Użytkownicy iPhone’ów z zainstalowanym iOS 13.3 beta 1 raportują, że widzą poprawę w zarządzaniu pamięcią operacyjną. Wcześniej, po wydaniu wersji z numerem 13.2, skarżono się na to, że zawartość aplikacji jest zbyt często przeładowywana. Wygląda więc na to, że Apple postanowiło zająć się tym problemem. Choć tu warto mieć na uwadze, że część użytkowników znaczącej poprawy w tej kwestii nie widzi.

iOS 13.3 beta 1 co nowego aktualizacja Apple iPhone nowości nowe funkcje

iOS 13.3 beta 1 wprowadza również nową funkcję dla Czasu na ekranie. To limity komunikacji. Dotyczą one ograniczeń w aplikacjach Wiadomości, Facetime oraz Telefon. Następnie mamy możliwość zablokowania klawiatury Memoji. Można to zrobić w ustawieniach. Na koniec warto wspomnieć o poprawieniu ikony Apple Watch.

iOS 13.3 będzie dostępny w postaci beta przez kilka najbliższych tygodni. Premiera odbędzie się pewnie przed końcem listopada lub dopiero w grudniu. Wtedy dostęp do nowej aktualizacji dostaną wszyscy użytkownicy iPhone’ów. Widzimy, że uaktualnienie jest pomniejsze i nie wprowadza zbyt wielu nowości. Choć możliwe, że jeszcze wszystkiego nie dostrzeżono, co warto mieć na uwadze. Ponadto Apple może coś jeszcze dodać przy okazji udostępnienia drugiej bety oprogramowania. O tym jednak przekonamy się z czasem.

Przeczytaj także: AirPods – triki i funkcje, które warto znać

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij