Udostępnij
Tweetnij

iOS 13 – wiemy, kiedy Apple udostępni aktualizację dla iPhone’ów

iOS 13 w końcu doczekał się daty premiery. Apple przekazało dziś, kiedy planuje udostępnić właścicielom iPhone’ów kolejną dużą aktualizację oprogramowania. Nastąpi to już 19 września. Tego dnia iOS 13 w końcu zostanie upubliczniony. Apple wkrótce wyda również systemy macOS Catalina, tvOS 13 oraz watchOS 6.

iOS 13 w postaci wersji beta Apple udostępniło już na początku czerwca. Od tego czasu upłynęło już kilka tygodni i nadszedł czas, aby oprogramowanie udostępnić wszystkim użytkownikom iPhone’ów. Po dzisiejszej konferencji ujawniono również daty debiutu watchOS 6 i tvOS 13. Te systemy również są blisko. Termin to 19 września. W przypadku macOS Catalina konkretnego terminu na razie nie ma.

iOS 13 to bardzo duża aktualizacja oprogramowania dla iPhone’ów, która wnosi m.in. dark mode, więcej opcji z zakresu prywatności, jak zaloguj z Apple czy nowe narzędzia dla zdjęć. Oczywiście, pomniejszych zmian jest naprawdę dużo i na ich temat wspominaliśmy wam już w starszych artykułach. Tutaj jedynie spieszymy z odpowiedzią na pytanie, kiedy zostanie wydana aktualizacja.

iOS 13 watchOS 6 tvOS 13 macOS Catalina kiedy premiera dla wszystkich Apple iPhone jakie modele

Apple udostępni wkrótce iOS 13 wraz tvOS 13 i watchOS 6, a macOS Catalina?

Premiera systemu iOS 13 dla iPhone’ów zbiegnie się z debiutem platform tvOS 13 oraz watchOS 6 dla Apple Watchy. Niestety, właściciele komputerów Mac będą musieli chyba poczekać ciut dłużej. Na szczęście, pewnie tylko tydzień więcej. Chyba, że wcześniej pojawi się inny termin. Na razie firma go jeszcze nie udostępniła. Nie pozostaje nic innego, jak przygotować własne urządzenia na nadchodzące aktualizacje oprogramowania.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij