Udostępnij
Tweetnij

Apple pokaże z nowymi iPhone’ami nowe urządzenie do lokalizowania

iPhone 11 zostanie pokazany za kilkanaście dni. Wraz z nim zobaczymy lokalizator Apple Tag. Nowe informacje na jego temat uzyskano z wewnętrznego buildu iOS 13 beta. Wiemy, że w aplikacji Znajdź na iPhone’ach znajdzie się dedykowana sekcja dla tego urządzenia. Jest też grafika, która może przedstawiać wygląd Apple Tag.

iPhone 11 ma premierę dokładnie 10 września i był już obiektem mnóstwa przecieków (tu je podsumowaliśmy). Już wcześniej pojawiały się informacje, że w trakcie wrześniowej konferencji zobaczymy także lokalizator Apple Tag. Wygląda na to, że tak rzeczywiście będzie. Serwis Macrumors uzyskał nowe informacje o tym sprzęcie i pochodzą one z wewnętrznego buildu iOS 13 beta.

Wspomniane informacje o Apple Tag nie są dostępne w publicznej wersji iOS 13 beta. Jedynie w kompilacjach oprogramowania, do których dostęp mają pracownicy firmy z Cupertino. Na poniższej grafice prawdopodobnie widać sam lokalizator. Jest on minimalistyczny i z przodu ma tylko małe logo.

iPhone 11 2019 lokalizator apple tag iOS 13 beta kiedy premiera plotki przecieki wycieki opinie

Wiemy, że na iPhone’ach z iOS 13 pojawi się dedykowana sekcja dla Apple Tag w aplikacji Znajdź. Tam będzie można wyświetlać lokalizacje lokalizatorów. Sprzęt ma działać również w powiązaniu z ARKit. Wspomniany testowy build oprogramowania pochodzi jeszcze z czerwca i do tej pory trochę rzeczy mogło już ulec zmianie.

iPhone 11 2019 lokalizator apple tag iOS 13 beta kiedy premiera plotki przecieki wycieki opinie iPhone 11 2019 lokalizator apple tag iOS 13 beta kiedy premiera plotki przecieki wycieki opinie

iPhone 11, Apple Tag i iOS 13 na jednej konferencji

iPhone 11, Apple Tag i iOS 13 zostaną zapowiedziane w trakcie wrześniowej konferencji, która będzie można oglądać na żywo. Start o godzinie 19:00 naszego czasu. Cena lokalizatora nie jest znana. Za kilkanaście dni dowiemy się też, kiedy nowe uaktualnienie dla smartfonów zostanie dokładnie udostępnione. My obstawiamy, że nastąpi to 17 lub 18 września. W międzyczasie zaczęto już publiczne testy oprogramowania z numerem 13.1.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło: Macrumors

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij