Udostępnij
Tweetnij

macOS Catalina beta skrywa nowe informacje o Apple TV Plus

Apple TV Plus zbliża się wielkimi krokami, a tymczasem nowych informacji o usłudze VoD doszukano się systemie macOS Catalina beta. Tam pojawiają się wzmianki o możliwości pobierania filmów i seriali. Będą jednak pewne ograniczenia. Apple TV Plus według ostatnich plotek ma wystartować w listopadzie tego roku.

macOS Catalina beta skrywa nowe szczegóły o Apple TV Plus, które ostatnio było obiektem przecieków. Informacji doszukano się w kodzie źródłowym nowego systemu i tam pojawiają się wzmianki o ograniczeniach oraz limitach związanych z pobieraniem filmów i seriali. Tak, będzie to można robić w celu obejrzenia w trybie offline, czyli bez połączenia z internetem.

Apple TV Plus pozwoli zapisywać seriale na dysku komputera czy pamięci iPhone’a. Informacje zaszyte w macOS Catalina beta sugerują jednak, że nie będzie można tego robić bez końca. W przypadku próby pobrania filmu większą ilość razy aplikacja TV wyświetli informację o konieczności usunięcia wideo z innego urządzenia. Ograniczenia mają dotyczyć nie tylko liczby urządzeń, na które ściągane będą poszczególne materiały, ale także totalnej ilości pobrań konkretnych filmów.

macOS Catalina beta Apple TV plus plotki informacje kiedy premiera przecieki wycieki

Apple TV Plus z premierą w listopadzie

Wiemy, że Apple TV Plus ma zadebiutować jesienią tego roku. Nieoficjalne informacje mówią o listopadzie. Obecnie firma bierze pod uwagę cenę miesięcznego planu w wysokości 9,99 dolarów. Jeśli rzeczywiście będzie to taka kwota, to w Polsce spodziewajmy się opłaty w wysokości około 45 złotych. Więcej konkretów zapewne poznamy w trakcie wrześniowej konferencji Apple. Odbędzie się ona 10 dnia przyszłego miesiąca. Wtedy też powinniśmy dowiedzieć się, kiedy zostanie wydana finalna wersja macOS Catalina.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło: Macrumors

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij