Udostępnij
Tweetnij

iOS 12.4 dostępny. Apple udostępnia także macOS 10.14.6, tvOS 12.4 i watchOS 5.3

iOS 12.4 to najnowsza wersja oprogramowania dla iPhone’ów. Jeśli zastanawiacie się nad tym, co nowego znajduje się w tej wersji, to nowości nie ma zbyt wiele. Ponadto Apple udostępniło także aktualizacje macOS 10.14.6, tvOS 12.4 oraz watchOS 5.3. iOS 12.4 zawiera rozwiązanie błędu z funkcją Walkie-Talkie.

iOS 12.4 po kilku tygodniach beta testów doczekał się finalnej wersji. Apple udostępniło także aktualizacje macOS 10.14.6, tvOS 12.4 oraz watchOS 5.3. Tym razem nowości nie ma zbyt wiele. Ich lawina pojawi się wraz z wrześniowymi aktualizacjami. Wykaz zmian dla najnowszej wersji oprogramowania dla iPhone’ów znajdziecie poniżej.

iOS 12.4 – co nowego

System iOS 12.4 wprowadza funkcję migracji, która umożliwia bezpośrednie przenoszenie danych ze starego na nowego iPhone’a, oraz poprawia bezpieczeństwo iPhone’a i iPada. To uaktualnienie obejmuje następujące funkcje:

Migracja iPhone’a

  • Wprowadza możliwość bezprzewodowego przesyłania danych i bezpośredniej migracji ze starego na nowego iPhone’a podczas konfiguracji

Inne udoskonalenia i poprawki

  • Zawiera poprawkę zabezpieczeń aplikacji Walkie-Talkie na Apple Watch i przywraca pełną funkcjonalność tej aplikacji

Ta wersja rozszerza także obsługę HomePoda na Japonię i Tajwan. Informacje na temat zawartości uaktualnień Apple związanej z zabezpieczeniami można znaleźć pod tym adresem.

Apple iOS 12.4 iPhone macOS 10.14.6 tvOS 12.4 watchOS 5.3 aktualizacja co nowego

iOS 12.4 można pobrać udając się do sekcji Ustawienia, Ogólnie i Uaktualnienia. Pozostałe systemy w postaci tvOS 12.4, watchOS 5.3 oraz macOS 10.14.6 również dystrybuowane są poprzez mechanizmy do dostarczania automatycznych aktualizacji. W przypadku komputerów Mac nie zaszkodzi najpierw wykonać kopię zapasową. To tak na wypadek, gdyby w trakcie instalacji coś poszło nie tak.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij