Udostępnij
Tweetnij

iOS 13 beta 4 dostępny. Dzień po tym, jak Apple wydało macOS Catalina Beta 4

OS 13 beta 4 jest już dostępny. Apple udostępni dziś deweloperom aplikacji także czwarte poglądowe bety systemów tvOS 13 i watchOS 6. Wszystkie z nich, poza ostatnim, wkrótce zostaną udostępnione także w Apple Beta Software Program. Wtedy nową betę iOS 13 będą mogli instalować wszyscy użytkownicy iPhone’ów. macOS Catalina Beta 4 wydano wczoraj.

iOS 13 beta 4 został oddany w ręce deweloperów aplikacji. To oni w pierwszej kolejności uzyskają dostęp do oprogramowania. Podobnie, jak do kolejnych poglądowych wersji macOS Catalina (wczoraj), tvOS 13 oraz watchOS 6. Wkrótce nowa odsłona oprogramowania dla iPhone’ów zostanie udostępniona także w Apple Beta Software Program.

iOS 13 beta 4 to ta wersja systemu dla iPhone’ów, w której będzie pojawiać się już coraz mniej zmian i modyfikacji. Niedługo Apple zacznie skupiać się na optymalizowaniu oprogramowania i nowości widocznych gołym okiem będzie coraz mniej. Wszak przed publiczną premierą dla wszystkich trzeba będzie pozbyć się jak największej liczby błędów. System musi być jak najstabilniejszy.

iOS 13 beta 4 w Apple Beta Software Program jako trzecia wersja publiczna

W ramach Apple Beta Software Program użytkownicy iPhone’ów iOS 13 beta 4 dostaną jako trzecią publiczną betę. Powinno to nastąpić bardzo szybko. W momencie, gdy będziecie to czytać, to możliwe, że aktualizacje już właśnie czekają na pobranie.

iOS 13 doczeka się jeszcze kilku wersji beta. Podobnie zresztą, jak macOS Catalina, tvOS 13 oraz watchOS 6. Premiery finalnych wersji spodziewamy się we wrześniu. Dokładny termin nie jest jeszcze znany. Apple poda go na konferencji, gdzie zobaczymy nowe iPhone’y.

Przeczytaj także: Messenger – triki, funkcje i ukryte opcje

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij