Udostępnij
Tweetnij

iOS 12.3.2 do pobrania. Apple udostępnia aktualizację dla jednego iPhone’a

iOS 12.3.2 to nowa aktualizacja oprogramowania, którą Apple udostępniło niespodziewanie wczoraj wieczorem. Co ciekawe, aktualizacja dostępna jest tylko na model iPhone 8 Plus i dotyczy poprawek związanych z obsługą trybu portretowego. Tak więc iOS 12.3.2 większość z was pewnie nie pobierze. Na inne iPhone’y Apple go nie udostępniło.

iOS 12.3.2 to najnowsza aktualizacja oprogramowania dla telefonów Apple, którą udostępniono wczoraj wieczorem. Jeśli chcecie ją pobrać, to możliwe, że nie będzie wam dane. Wynika to z faktu, że uaktualnienie udostępniono tylko na jeden model smartfona. To iPhone 8 Plus i to jego dotyczą poprawki zaszyte w nowej aktualizacji.

W oficjalnym wykazie zmian dla iOS 12.3.2 czytamy, że rozwiązano problemy z trybem portretowym. Na wybranych egzemplarzach smartfona iPhone 8 Plus zdjęcia mogły być pozbawione efektu rozmycia tła. Nowe uaktualnienie błędy te rozwiązuje. Ponadto Apple wspomina, że ewentualne poprawki z zakresu bezpieczeństwa zostaną omówione na tej stronie.

iOS 12.3.2 dla iPhone 8 Plus co nowego Apple aktualizacja

iOS 12.3.2 to mała aktualizacja oprogramowania dla iPhone’ów

iOS 12.3.2 to pomniejsze uaktualnienie, które zresztą dotyczy tylko jednego modelu iPhone’a. Użytkownicy smartfonów Apple wypatrują teraz iOS 13, czyli kolejnej dużej aktualizacji. Ta dostępne jest na razie tylko dla zarejestrowanych deweloperów. Jednak już w lipcu ma ruszyć publiczny program pilotażowy i wtedy nową wersję będzie mógł wypróbować każdy zainteresowany.

Przeczytaj także: Messenger – triki, sztuczki i ukryte funkcje

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij