Apple udostępnia macOS 10.13.2 dla wszystkich

Dritone, 2017-12-07 08:24
0

macOS 10.13.2 to najnowsza aktualizacja High Sierra dla użytkowników komputerów Mac. Apple udostępniło ją po tym, jak najpierw wydało iOS 11.2, a potem tvOS 11.2 i następnie watchOS 4.2. Aktualizacja wprowadza tylko poprawki błędów, które obejmują m.in. poprawę obsługi urządzeń audio z USB czy nawigację z użyciem VoiceOver.

Apple iOS 11.2 macOS 10.13.2 watchOS 4.2 tvOS 11.2

Apple ostatnimi czasy miały pracowite dni. Najpierw, dosyć niespodziewanie, bo w sobotę, wydano dla wszystkich iOS 11.2. Nastąpiło to w dosyć feralnych okolicznościach, bo 2 grudnia użytkownicy iPhone’ów na całym świecie zaczęli skarżyć się na problemy. Dlatego firma nie wstrzymywała się z wydaniem nowego iOS. Przedwczoraj wydano tvOS 11.2, a wczoraj wieczorem watchOS 4.2. Teraz nadszedł czas na macOS 10.13.2.

macOS 10.13.2 jest już dostępny do pobrania z poziomu Mac App Store. Zanim jednak pobierzecie uaktualnienie, to pamiętajcie, aby zrobić backup. Ostatnimi czasy u Apple’a różnie to bywa i lepiej dmuchać na zimne. Wykonanie kopii zapasowej na pewno nie zaszkodzi, a może uratować wasze dane.

macOS 10.13.2 – wykaz zmian

  • poprawia zgodność z niektórymi urządzeniami USB audio innych firm.
  • usprawnia nawigację VoiceOver podczas przeglądania dokumentów PDF w aplikacji Podgląd.
  • poprawia zgodność monitorów brajlowskich z aplikacją Mail.

Uaktualnienie zawiera także poprawki związane z bezpieczeństwem. Informacje na ten temat można znaleźć na specjalnej stronie.

Zobacz także: W iPhonie X jest nowy dzwonek Reflection. Zobacz, jak go dodać we własnym telefonie

Na poniższym filmie obejrzysz możliwości aplikacji Pliki z iOS 11:

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy
The following two tabs change content below.

Dritone

Redaktor prowadzący
Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.
Apple iOS · · · · · · · · ·