Udostępnij
Tweetnij

iOS 11.2 beta 3 do pobrania. Apple udostępnia też inne bety

iOS 11.2 beta 3 to najnowsza, poglądowa wersja oprogramowania, którą Apple udostępniło deweloperom aplikacji. Niedługo dostęp powinni uzyskać także publiczni testerzy. Wraz z nową betą systemu dla iPhone’ów i iPadów udostępniono także nowe wersje macOS 10.13.2, watchOS 4.2 oraz tvOS 11.2. Za kilka tygodni systemy powinny być gotowe.

iOS 11.2 beta 3 to najnowsza, poglądowa wersja oprogramowania, którą Apple udostępniło deweloperom aplikacji. Niedługo dostęp powinni uzyskać także publiczni testerzy. Wraz z nową betą systemu dla iPhone’ów i iPadów udostępniono także nowe wersje macOS 10.13.2, watchOS 4.2 oraz tvOS 11.2. Za kilka tygodni systemy powinny być gotowe.

iOS 11.2 beta 3 Apple macOS 10.13.2 watchOS 4.2 tvOS 11.2

iOS 11.2 beta 3 zostało dziś udostępnione deweloperom aplikacji. Ci mogą już pobierać to oprogramowanie na własne urządzenia. Za chwilę podobną możliwość powinni też mieć publiczni testerzy biorący udział w Apple Beta Software Program.

Apple udostępniło dziś także nowe bety systemów macOS 10.13.2, tvOS 11.2 oraz watchOS 4.2. Ich premiera dla wszystkich użytkowników zbiegnie się w czasie z wydaniem iOS 11.2. Oczywiście, nie nastąpi to na dniach, a dopiero za kilka tygodni. Spodziewamy się, że debiut nowych wersji oprogramowania odbędzie się w grudniu.

iOS 11.2 wprowadzi m.in. Apple Pay Cash

iOS 11.2 wprowadzi nowe funkcje, a nie tylko poprawki błędów, w tym związanych z zabezpieczeniami. W drugiej becie użytkownicy otrzymali już dostęp do funkcji Apple Pay Cash. Zapowiedziano ją w trakcie czerwcowej konferencji WWDC 2017. Ta pozwala na przesyłanie pieniędzy pomiędzy użytkownikami iPhone’ów poprzez iMessage. Niestety, wyłącznie na terenie Stanów Zjednoczonych. Dostępność na innych rynkach na razie pozostaje tajemnicą. Możliwe jednak, że z czasem taka opcja pojawi się także w kolejnych krajach. U nas jednak nie nastąpi to wcześniej niż po wprowadzeniu samego Apple Pay, które w Polsce nie jest dostępne.

iOS 11.2 zawiera także inne nowości. Tu warto wymienić modyfikacje dla wybranych emoji, gdzie wiele nowych pojawiło się w systemie z numerem 11.1. Urządzenia zgodne z AirPlay 2, czyli rozwiązaniem również zapowiedzianym w trakcie WWDC 2017, pojawiają się w widżecie muzyki z centrum sterowania na osobnych kartach. Są też inne, pomniejsze udoskonalenia i poprawki. Szerzej na ich temat możecie przeczytać tutaj.

iOS 11.2 będzie już ostatnią większą aktualizacją dla iPhone’ów i iPadów w tym roku. Potem nadejdzie czas na kolejny system, czyli iOS 11.3. Ten ma szansę wprowadzić najwięcej nowości od wydania „jedenastki” we wrześniu tego roku. Niestety, te poznamy dopiero najwcześniej w styczniu, gdy Apple uruchomi oficjalne beta testy.

Zobacz także: W iPhonie X jest nowy dzwonek Reflection. Zobacz, jak go dodać we własnym telefonie

Na poniższy filmie obejrzysz możliwości aplikacji Pliki:

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij