Udostępnij
Tweetnij

Tak wygląda klawiatura Word Flow od Microsoftu na iOS (wideo)

W sieci pojawiło się krótkie wideo prezentujące, jak wygląda klawiatura Word Flow od Microsoftu na iOS. Aktualnie aplikacja jest w fazie testów. Data premiery nie jest jeszcze znana.

W sieci pojawiło się krótkie wideo prezentujące, jak wygląda klawiatura Word Flow od Microsoftu na iOS. Aktualnie aplikacja jest w fazie testów. Data premiery nie jest jeszcze znana.

word flow ios

Word Flow to klawiatura QWERTY od Microsoftu, która do tej pory była dostępna wyłącznie na urządzeniach mobilnych z Windowsem. Od jakiegoś czasu wiadomo jednak, że pojawi się ona również na sprzętach z iOS. Plotki pojawiły się już w styczniu po tym, jak gigant z Redmond wysłał oficjalnego maila, z pomocą którego poszukiwał testerów nowej wersji. Do tej pory jednak klawiaturę mogliśmy obejrzeć tylko na zdjęciach. Teraz w sieci zadebiutowało wideo prezentujące Word Flow na iOS:

Word Flow jest jedną z ciekawszych klawiatur ekranowych. Aplikacja oferuje wsparcie dla autokorekty, sugestii, gestów czy wpisywanie słów za pomocą przeciągnięcia palcem. Jak widać na załączonym wideo, wszystkie wspomniane funkcje będą dostępne na iOS. Można też wnioskować, że klawiatura na iOS będzie jeszcze bardziej dopracowana niż w wersji na Windowsa 10. Wszystko przez tryb do pisania jednym palcem. Klawiatura wyświetlana jest w formie wachlarza. Można dostosować dla osób prawo- i leworęcznych. Aktualnie aplikacja jest w fazie beta testów. Daty premiery na mobilnych sprzętach Apple jeszcze nie podano.

Źródło: MacRumors, PhoneArena

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij