Udostępnij
Tweetnij

iPhone 7: powracają plotki o Smart Connector

Jeśli wierzyć plotkom, to iPhone 7 i iPhone 7 Plus mają mieć interfejs Smart Connector z tyłu obudowy, który znamy już z iPadów Pro.

Jeśli wierzyć plotkom, to iPhone 7 i iPhone 7 Plus rzeczywiście mają mieć interfejs Smart Connector z tyłu obudowy, który znamy już z iPadów Pro.

Macotakara raportuje, powołując się na własne źródła, że Apple rzeczywiście zamierza zaimplementować Smart Connector w nowych iPhone’ach. Takie rozwiązanie ma pojawić się z tyłu obudowy obu modeli, a więc interfejs dostaną 4,7″ iPhone 7 i 5,5″ iPhone 7 Plus. Poza tym dowiaduje się, że nowe smartfony Apple’a nie będą wizualnie różnić się wielkością od iPhone’ów z 2015 roku.

Macotakara omawia także zdjęcie opublikowane jakiś czas temu przez Catcher, na którym zaprezentowano tylny panel obudowy iPhone’a 7. Na zdjęciu można dostrzec większe oczko dla tylnej kamery iSight, a więc pewnie zostanie zaimplementowany większy sensor. Macotakara nie wierzy także w implementację drugiego głośnika w miejscu, gdzie obecnie znajduje się 3,5 mm jack audio.

Photo-iPhone-7-Catcher

iPhone 7 i iPhone 7 Plus zostaną pokazane pewnie we wrześniu tego roku. Implementacja Smart Connector z iPadów Pro w iPhone’ach zapewne jest bardzo możliwa, bo Apple wiąże z tym interfejsem duże plany. Ujawniły to niedawno m.in. nowe patenty firmy z Cupertino.

Źródło: Macotakara

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij