Udostępnij
Tweetnij

Rolly Keyboard 2 nową składaną klawiaturą od LG

LG zaprezentowało Rolly Keyboard 2 – następcę wydanej w zeszłym roku, składanej klawiatury, którą możemy połączyć z pomocą modułu Bluetooth do smartfonów czy tabletów.

LG zaprezentowało Rolly Keyboard 2 – następcę wydanej w zeszłym roku, składanej klawiatury, którą możemy połączyć z pomocą modułu Bluetooth do smartfonów czy tabletów.

W ubiegłym roku na polskim rynku (jako drugim na świecie po USA) pojawiła się składana klawiatura QWERTY od LG. Rolly Keyboard mogło być połączone ze smartfonami oraz z tabletami z pomocą modułu Bluetooth 3.0. Jednocześnie można było podłączyć pod klawiaturę dwa urządzenia. Największym atutem tej klawiatury była jej składana konstrukcja. Teraz LG zaprezentowało nowy model – Rolly Keyboard 2, który różni się od swojego poprzednika pod kilkoma względami.

Rolly keybord 2 lg

Przede wszystkim najnowsza wersja klawiatury będzie składana nie w formie sześcianu. Po jej złożeniu będziemy mieli do czynienia z pięciokątem na bokach. Poza tym Rolly Keyboard 2 będzie mogło być jednocześnie podłączone do trzech różnych urządzeń mobilnych. Pojawiła się także nowa zakładka, która powinna uczynić klawiaturę łatwiejszą w rozwijaniu. LG planuje wydanie urządzenia na rynku południowokoreańskim. Nie wiadomo czy i ewentualnie kiedy trafi do Europy. Cena klawiatury wynosi równowartość 111 dolarów, czyli około 419 zł.

Źródło: AndroidCentral

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij