Udostępnij
Tweetnij

Apple wprowadza iPada Air i mini z Retiną w Edukacji. W cenie od 1613,76 zł

Firma z Cupertino wprowadziła do oferty nowe iPady w Edukacji. Najtańszy model, czyli podstawowy wariant iPada mini z wyświetlaczem Retina wyceniono na kwotę 1613,79 złotych.

iPad Mini Retina

Firma z Cupertino wprowadziła do oferty nowe iPady w Edukacji. Najtańszy model, czyli podstawowy wariant iPada mini z wyświetlaczem Retina wyceniono na kwotę 1613,79 złotych.

Przeczytaj koniecznie >> iOS 8. Co już wiemy o nowym systemie dla iUrządzeń?

Co sądzisz o mikropłatnościach w aplikacjach i grach mobilnych?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

W ofercie edukacyjnej Apple pojawił się iPad Air oraz iPad mini 2. generacji. Ceny tabletów dla uczących się oraz nauczycieli przedstawiają się następująco:

  • iPad mini z wyświetlaczem Retina (16 GB + Wi-Fi) – 1613,76 zł;
  • iPad mini z wyświetlaczem Retina (16 GB + 4G/LTE) – 2088,54 zł;
  • iPad Air (16 GB + Wi-Fi) – 1993,83 zł;
  • iPad Air (16 GB + 4G/LTE) – 2468,61 zł.

Z cenami edukacyjnymi pozostałych wariantów pojemnościowych iPadów możecie zapoznać się pod tym adresem oraz tutaj. W ofercie edukacyjnej dostępne są również starsze modele iPadów, w tym 1. generacji iPada mini, w cenie od 1186,95 złotych.

źródło: Apple

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij