Udostępnij
Tweetnij

Apple testowało obsługę dysków w AirPort Express z 2012 roku

Stacja bazowa AirPort Express nie oferuje wsparcia dla dysków twardych podłączanych przez USB, ale to się może wkrótce zmienić. Apple rzekomo testowało takie rozwiązanie.

AirPort Express

Stacja bazowa AirPort Express nie oferuje wsparcia dla dysków twardych podłączanych przez USB, ale to się może wkrótce zmienić. Apple rzekomo testowało takie rozwiązanie.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzje akcesoriów

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Wsparcie dla zewnętrznych dysków i innych nośników pamięci podłączanych poprzez USB oferowane jest obecnie tylko w stacji bazowej AirPort Extreme. Tymczasem firma z Cupertino testowała podobne rozwiązanie również z myślą o tańszym AirPort Express (który obecnie poprzez USB obsługuje tylko drukarki). Zdradza nam to stara instrukcja obsługi tego urządzenia, która wyciekła do sieci (plik PDF -> klik).

Niestety, referencje te nie znalazły się w finalnej wersji instrukcji dla AirPort Express z 2012 roku. Tak więc Apple zapewne w końcu rozmyśliło się i postanowiło pozostawić to rozwiązanie jako elitarne dla droższej stacji AirPort. Kto jednak wie, a może z czasem (wraz z aktualizacją firmware) rozwiązanie to zostanie dodane również w AirPort Express…?

źródło: journal du lapin

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij