Udostępnij
Tweetnij

iOS 7.1 z obsługą dwóch nowych iPadów (iPad4,3 i iPad4,6)

Zdaje się, że Apple zamierza po cichu odświeżyć iPada mini z ekranem Retina oraz iPada Air. Zdradzają nam to zapiski w systemie iOS 7.1, który wczoraj wydano w postaci aktualizacji.

Zdaje się, że Apple zamierza po cichu odświeżyć iPada mini z ekranem Retina oraz iPada Air. Zdradzają nam to zapiski w systemie iOS 7.1, który wczoraj wydano w postaci aktualizacji.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzje tabletów

Cenisz sobie produkty Apple?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Apple wczoraj udostępniło dla wszystkich iOS 7.1 i przy okazji w systemie zaszyto wsparcie dla dwóch, wcześniej nam nieznanych modeli iPadów. Są to dokładnie modele oznaczone kodowo: „iPad4,3” oraz „iPad4,6”. iPad mini z ekranem Retina ukrywa się pod nazwami „iPad4,1” i „iPad4,2”, z kolei iPad Air to „iPad4,4” oraz „iPad4,5”. To oznacza, że firma z Cupertino zamierza odświeżyć oba modele tabletów. Zapewne będą to wyłącznie kosmetyczne poprawki. Całkiem możliwe, iż związane z lepszą obsługą sieci komórkowych w kolejnych państwach, co sugeruje nam raport 9to5mac.

iPad 4,3 i iPad 4,6

To nie pierwszy raz, gdy system iOS zdradza nam plany związane z odświeżeniem produktów Apple. Dla porównania, podobna sytuacja miała miejsce ponad rok temu, gdy firma z Cupertino w iOS dla Apple TV dodała wsparcie dla nowego modelu „AppleTV3,2”. Z czasem okazało się, że jest to wariant z mniejszym procesorem A5.

Źródło: 9to5mac

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij