Udostępnij
Tweetnij

Apple wyróżnia evad3rs za luki znalezione w iOS 7

Grupa evad3rs została uhonorowana na stronie Apple, w artykule poświęconym rozwiązanym w iOS 7.1 problemom z bezpieczeństwem.

iOS 7.1

Grupa evad3rs została uhonorowana na stronie Apple, w artykule poświęconym rozwiązanym w iOS 7.1 problemom z bezpieczeństwem.

Przeczytaj koniecznie >> Jailbreak iOS. Czy to jest legalne?

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Apple we wczorajszej aktualizacji w postaci iOS 7.1 rozprawiło się z jailbreakiem evasi0n 7, gdyż załatano luki wykorzystywane przez narzędzie. Co ciekawe, twórcy evasi0n, czyli evad3rs zostali wyróżnieni na stronie poświęconej problemom z bezpieczeństwem rozwiązanym w najnowszej aktualizacji.

Ponadto Apple wyróżniło również kilka innych osób. Należy dodać, że tego typu informacje publikowane są przez firmę z Cupertino dopiero po udostępnieniu aktualizacji i załataniu luk, a nie wcześniej. Pełny wykaz dziur związanych z bezpieczeństwem, które załatano w iOS 7.1, można znaleźć pod tym adresem.

Źródło: macrumors

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij