Udostępnij
Tweetnij

Aplikacja Apple Store dla tabletów iPad już dostępna

Apple finalnie wprowadziło oficjalną aplikację Apple Store dla iPad. Ma ona umożliwić łatwiejszy dostęp do zawartości sklepów użytkownikom tabletów z logo jabłuszka.

Apple Store dla iPada

Apple finalnie wprowadziło oficjalną aplikację Apple Store dla iPad. Ma ona umożliwić łatwiejszy dostęp do zawartości sklepów użytkownikom tabletów z logo jabłuszka.

Przeczytaj koniecznie >> iPad mini z ekranem Retina. Mamy go i przystępujemy do testów!

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Dzięki aplikacji Apple Store mogą nabywać produkty nie tylko Apple, ale i partnerów potentata. Aplikacja była już od pewnego czasu dostępna dla innych urządzeń z iOS,. ta dzisiaj zaprezentowana jest natywna, dedykowana tabletom iPad. Jedną z ważniejszych jej cech jest zoptymalizowanie pod kątem ekranów z dużymi ekranami i z wyższą rozdzielczością.

Aplikacja posiada umiejscowione na górze menu główne, które zawiera kategorie produktów, a które chowa się w trakcie przeglądania zawartości strony. Wysuwa się po przesunięciu palcem z góry do dołu. Oczywiście nie zabrakło odnośników do sekcji sklepu powiązanych z produktami Mac, iPhone, iPod. Interfejs umożliwia obsługę programu za pomocą gestów – choćby „uszczypnięć” czy muśnięć.

Aplikacja Apple Store dla tabletów iPad niestety jest dostępna tylko dla użytkowników amerykańskiego Apple Store. Jeśli posiadacie takowe Apple ID, program możecie pobrać >>  STĄD <<.

Źródło: TechCrunch

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij