Udostępnij
Tweetnij

Dysk Google wkrótce z aktualizacją do wersji 1.2.461.14. Co nowego?

Jak wynika z wpisu na profilu Drive Google+, androidowy klient opartego na chmurze menedżera plików i dokumentów wkrótce otrzyma aktualizację do wersji 1.2.461.14. Wraz z nią ma ją pojawić się liczne usprawnienia.

Dysk Google dla Android

playstore

Jak wynika z wpisu na profilu Drive Google+, androidowy klient opartego na chmurze menedżera plików i dokumentów wkrótce otrzyma aktualizację do wersji 1.2.461.14. Wraz z nią ma ją pojawić się liczne usprawnienia.

Przeczytaj koniecznie >> Pierwsze kroki z Androidem – Poradnik cz.5: aplikacje Google [wideo]

Dziecko i tablet. Co o tym sądzicie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

To kolejna aplikacja sytstemowa, która otrzymuje aktualizację mającą przynieść integrację z najnowszym OS, Androidem 4.4 KitKa. Samo Google wspomina, że absolutną koniecznością jest możliwość wyszukiwania danych i właśnie ta funkcjonalność prawdopodobnie pojawi się wraz z najświeższą łatką.

Oczywiście nie pominięto zmian interfejsu, również upodabniających aplikację do najnowszego systemu  potentata. Pojawić się ma również możliwość wyszukiwani, zamiany, dodawania i zarządzania tabletami czy nowe narzędzia dotyczące edycji tekstu. Pojawią się również pomniejsze zmiany, wśród których wymienić można zmianę nazwy skanowanych dokumentów przed wysłaniem do Dysku, podgląd własnych plików w dwóch kolumnach i sortowanie plików według częstotliwości użycia.

Aplikację Dysk Google pobierzecie klikając przycisk Sklepu Play.

Aplikacja Dysk Google

playstore

Źródło: Android Police

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij