Udostępnij
Tweetnij

Użytkownicy iOS 6 narzekają na automatyczne pobieranie iOS 7

CNet informuje, że użytkownicy iUrządzeń z iOS 6 skarżą się na problem związany z automatycznym pobieraniem aktualizacji do iOS 7, która zajmuje na ich urządzeniach nawet ponad 3 GB pamięci.

Uaktualnienie do iOS 7

CNet informuje, że użytkownicy iUrządzeń z iOS 6 skarżą się na problem związany z automatycznym pobieraniem aktualizacji do iOS 7, która zajmuje na ich urządzeniach nawet ponad 3 GB pamięci.

Przeczytaj koniecznie >> Co nowego w iOS 7? Tak wygląda pełny wykaz zmian

Jaki masz ekran w tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Apple udostępniło uaktualnienie do iOS 7 w zeszłym tygodniu, ale jeszcze nie wszyscy użytkownicy iGadżetów je zainstalowali. Cóż, nawet jeśli tego nie zrobili, to uaktualnienie w większości przypadków i tak już na nich czeka. Będąc w obrębie sieci Wi-Fi i po podłączeniu do stałego źródła zasilania, aktualizacja pobierana jest na iUrządzenie automatycznie, a później użytkownik jest tylko informowany o dostępności nowej wersji oprogramowania do zainstalowania. CNet potwierdził te informacje na iPhone’ie 4 oraz iPadzie 4. generacji.

Niestety, ale nie każdy chce instalować iOS 7 i okazuje się, że pobrana aktualizacja zajmuje na pamięci urządzenia nawet ponad 3 GB powierzchni. Co ciekawe, nie można jej usunąć z poziomu modułu Ustawienia. Jednym wyjście jest… instalacja iOS 7. Problem ten znamy zresztą również z zeszłego roku, gdzie użytkownicy urządzeń z iOS 5 skarżyli się na podobne przypadłości związane z pobieraniem iOS 6.

Jeśli jeszcze nie zainstalowaliście iOS 7, to być może powinniście rozważyć taką ewentualność. Więcej informacji na temat procesu instalacji znajdziecie w tym artykule.

Źródło: CNet

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij