Udostępnij
Tweetnij

KeyMe dla iOS – skopiuj klucze do iUrządzenia

KeyMe to ciekawa aplikacja dla wszystkich tych, którzy mają zbyt wiele kluczy do mieszkania, biura, a co gorsza, zdarza się im je gubić.

KeyMe dla iOS

appstore

KeyMe to ciekawa aplikacja dla wszystkich tych, którzy mają zbyt wiele kluczy do mieszkania, biura, a co gorsza, zdarza się im je gubić.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzja gry Pacific Rim na iOS

Planujesz zakup tabletu Surface Pro?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Sprawa jest bardzo prosta. Aplikacja fotografuje nasz klucz, skanuje go i umieszcza jego cyfrowy odpowiednik w odpowiednim diagramie. W przypadku zagubienia klucza wystarczy pójść do odpowiedniego punktu dorabiania kluczy, aby na podstawie danych zapisanych w aplikacji odtworzyć zgubę.

Aplikacja zapisuje dane kluczy w chmurze i choć zapisanie danych klucza do pamięci jest darmowe, to już dostęp do nich jest płatny i kosztuje 10 dolarów. W sumie i tak niewiele, jeśli wziąć pod uwagę konieczność ewentualnego skorzystania z pomocy firmy oferującej usługę „awaryjnego otwierania zamków”. ;)

Aplikacja dla iOS jest już oczywiście dostępna  sklepie AppStore (wystarczy kliknąć stosowny przycisk), natomiast trwają prace nad jej wersją dla Andoida.

appstore

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij